Paleus Resort

Directions Website Contact the business

Paleus Resort Pensiune-Restaurant-Sala evenimente-Terasa-Piscina

15/10/2026

👇👇👇

14/10/2026

Paleus Resort

14/10/2026

🙏🙏

🇷🇴 🎁✨​Stai la noi de pe 27 pe 30 Noiembrie 2026, iar cazarea de pe 1 Decembrie este BONUS!​⚠️ Promoția se aplică doar la...
14/10/2026

🇷🇴 🎁✨
​Stai la noi de pe 27 pe 30 Noiembrie 2026, iar cazarea de pe
1 Decembrie este BONUS!
​⚠️ Promoția se aplică doar la rezervările telefonice.
​📞 0743 991 000
📍 Str. Oxigenului nr. 11, Paleu, Bihor
10 minute de Oradea

12/10/2026

🎊Gusturi & Refrene-
Cină si muzică live cu Lorand Veres

"Mănânci cât poftești" revine la Paleus resort✅️

6 noiembrie 2026
⏰️18.00
87 ron/pers.preparate de la bufet/apă plată/minerală în consum nelimitat la locație

☎️rezerv.obligatorie
0743991000

🍽️ Meniul Bucătarului la Paleus Resort ! 👨‍🍳O altă săptămână cu preparate gustoase și tradiționale 😋📅 12–16 octombrie 20...
12/10/2026

🍽️ Meniul Bucătarului la Paleus Resort ! 👨‍🍳
O altă săptămână cu preparate gustoase și tradiționale 😋
📅 12–16 octombrie 2026
💰 Doar 29 RON
De la ciorbe savuroase la preparate consistente, te așteptăm să iei prânzul la Paleus! ❤️

📍 Paleu, 10 minute de Oradea, Str. Oxigenului
nr. 11
☎️ 0749 991 199
În limita stocului disponibil.
Poftă bună! 🍲❤️

 🧑‍🍳ANGAJĂM BUCĂTAR, AJUTOR BUCĂTAR,care să aibă experiență în preparatele tradiționale ungurești și românești!Trimite C...
12/10/2026


🧑‍🍳ANGAJĂM BUCĂTAR, AJUTOR BUCĂTAR,care să aibă experiență în preparatele tradiționale ungurești și românești!

Trimite Cv pe whatsapp
☎️0743991000
sau pe mail
[email protected]

Mulțumim dacă distribui vestea !

🧑‍🍳Magyar ès/vagy romàn konyhàt ismerő Tapasztalt szakàcsot ès segèdszakàcsot alkalmazunk!

Önèletrajzot Whatsapp-on
☎️0040-743991000
Vagy mailen
[email protected] cimre varjuk

Köszönjük, ha tovàbbìtod a hírdetèst.

10/10/2026

🍂🍻 CE FACI ÎN ACEST WEEKEND? HAI la Paleus Resort 🍻🍂

Te invităm să te bucuri de un weekend cu atmosferă de toamnă, mâncare delicioasă și voie bună, aproape de Oradea! ❤️

🍺 OKTOBERFEST LA PALEUS – eveniment în aer liber, pe terasă, iar dacă vremea nu ține cu noi, mutăm atmosfera de sărbătoare în interior!

🔥 Bunătăți la grătar și preparate delicioase

🍻 Bere și cocktailuri, ciocolată caldă ptr.copii

🍁 Atmosferă de toamnă, relaxare și voie bună

🛝 Loc de joacă în aer liber – ca și copiii să se bucure de weekend!

📅 10–11 octombrie | 13:00–22:00

🥨🍖🍻
📍 Paleus Resort – Paleu, Str. Oxigenului nr. 11, la doar 10 minute de Oradea.
📞 0743 991 000

❤️ Toamna se simte mai frumos împreună! Hai la Oktoberfest, hai la Paleus!

Address

Oxigenului 11
Paleu
417166

Opening Hours

Monday 12:00 - 22:00
Tuesday 12:00 - 22:00
Wednesday 12:00 - 22:00
Thursday 12:00 - 22:00
Friday 12:00 - 22:00
Saturday 12:00 - 22:00
Sunday 12:00 - 22:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Paleus Resort posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Paleus Resort:

Shortcuts

Share

Category