Ograda Humulești

Directions Website Contact the business

Ograda Humulești Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Ograda Humulești, Hotel & Lodging, Strada Ion Creangă, nr 12, Târgu Neamț.

Căsuțe la cheie,utilate ,mobilate,cu foișor,curte spațioasă,ciubăr,saună,centrală pe gaz,parcare proprie.Se închiriază toată proprietatea sau separat (sunt 5 căsuțe,fiecare cu dormitor,bucătărie,baie proprii).Capacitatea totală de cazare:în jur de 25 pers

01/10/2026

Din vie, direct în poveste. 🍇

Struguri culeși cu grijă, zdrobiți ca odinioară, într-un colț de rai unde tradiția încă se simte în aer. 🌿

Toamna la Ograda Humulești — simplă, autentică și tare frumoasă. 🤎

📍 Ograda Humulești

Am avut oaspeți speciali la Ograda Humulești❤️🔆🤍✨🥂🔆😍 ❤️Dăscălescu Vasilica😍🔆🤍  🤍
10/09/2026

Am avut oaspeți speciali la Ograda Humulești❤️🔆🤍✨🥂🔆😍
❤️
Dăscălescu Vasilica😍🔆🤍

🤍

13/08/2026

Bun venit la Ograda Humulești!🏡🏡
Loc de poveste,creat pentru o ședere fără griji și pentru a scăpa de stresul cotidian!!!
🏡❤️
❤️
Verde Vis🏡

Tel rezervări:0752/105773☎️📞

Ograda Humulești a primit un oaspete drag,în straie tradiționale și cu o voce deosebită!!! ❤️ 😍🏡 😍
01/08/2026

Ograda Humulești a primit un oaspete drag,în straie tradiționale și cu o voce deosebită!!!
❤️
😍🏡
😍

28/07/2026

Ograda Humulești=HOME🏡❤️
Vă așteptăm cu drag!!!😍😍😍
❤️
🏡🏡🏡🏡🏡

19/07/2026

Căsuța Smărăndița de la Ograda Humulești vă așteaptă să îi treceți pragul!!🏡🌞🏡🍀🍀🍀


Verde Vis
😍🏡

17/07/2026

Transmisiune directă de la Ograda Humulești!☘️😍❤️🏡🔆🌞☘️

😍🍀🍀


🤗

13/07/2026

Ograda Humulești …colț de rai,ogradă verde și luminoasă!!!🔆☘️🍀☘️🍀
Vă așteptăm cu drag,cu cinci căsuțe la cheie,utilate cu toate cele necasare!!
Două foișoare cu grătar și cu leagăn vă așteaptă să vă relaxați și să petreceți timp cu cei dragi!!!
Sauna vă invită la clipe de neuitat și la revigorarea corpului !!!
Tel rezervări :☎️0752/105773

Address

Strada Ion Creangă, Nr 12
Târgu Neamț
615200

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ograda Humulești posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Ograda Humulești:

Shortcuts

Share