Tiny Estate Covasna

Call Directions Website Contact the business

Tiny Estate Covasna Welcome to our tiny estate in Ozun!

06/10/2026
Kicsit eltűntünk. 🌿Éltük az életet.Dolgoztunk, pihentünk, együtt voltunk, gyűjtöttük a szép pillanatokat – gyerekkel nem...
05/10/2026

Kicsit eltűntünk. 🌿

Éltük az életet.
Dolgoztunk, pihentünk, együtt voltunk, gyűjtöttük a szép pillanatokat – gyerekkel nem mindig könnyű, de annál szebb. 🤍

A nyár sűrű volt, de jó volt kicsit lelassulni, együtt lenni, és egyszerűen csak megélni ezeket a napokat.

Most pedig itt az ősz. 🍂
Mi pedig új lendülettel újra itt vagyunk.

És úgy tűnik, az ősz sem telik majd eseménytelenül… 🤎
Hamarosan mesélünk.

🎉 Megvan a nyertes! 🤍Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a nyereményjátékban, meghívta ismerőseit, és segített eljutta...
19/07/2026

🎉 Megvan a nyertes! 🤍

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a nyereményjátékban, meghívta ismerőseit, és segített eljuttatni a Slow Summer hírét másokhoz is.

Örömmel gratulálunk a 400 lejes Tiny Estate Covasna ajándékutalvány nyertesének:

🏆 Tompa Szende

Köszönjük mindenkinek a részvételt, és reméljük, hamarosan újra találkozunk a Tiny Estate Covasna udvarán!🤍

🎉 Avem câștigătoarea! 🤍

Vă mulțumim tuturor pentru participare, pentru invitațiile trimise prietenelor și pentru că ne-ați ajutat să facem cunoscut evenimentul Slow Summer.

Cu drag, o felicităm pe câștigătoarea voucherului în valoare de 400 RON pentru o ședere la Tiny Estate Covasna:

🏆 Tompa Szende

Mulțumim tuturor pentru participare și sperăm să ne revedem curând la Tiny Estate Covasna!🤍

19/07/2026

Așa a fost primul nostru Slow summer.
Mulțumim că ați fost alături de noi.
Ne revedem curând. ☀️😊🍋

18/07/2026

🌿 Ma találkozunk! 🤍

Már nagyon várunk Benneteket a Slow Summer délutánon a Tiny Estate Covasna udvarán!

📍 Helyszín: Tiny Estate Covasna
🗺️ Google Térkép: https://share.google/FAT2vZlbV3J8W6gsi

🕑 14:00 – Kapunyitás
🛍️ 14:00–20:00 – Gardróbvásár – frissítsd fel a nyári ruhatáradat válogatott női ruhákkal.
🧘‍♀️ 17:00 – Jóga (kérjük, érkezz 10–15 perccel korábban)
🕗 20:00 – Az esemény zárása

✨ A részvétel ingyenes.

🤍 A helyszínen vár:
• Relax zóna
• Gardróbvásár
• Friss limonádé
• Kávé
• Ivóvíz
• Néhány apró finomság

🚗 Parkolás

A helyszínen is van parkolási lehetőség, de ha teheted, kérjük, inkább a Tiny Estate Covasna környékén, az utcában parkolj. Kérünk, úgy állj meg az autóddal, hogy a mezőgazdasági gépek is biztonságosan el tudjanak haladni.

🤍 Ha még nem döntötted el, gyere el! Szeretettel várunk egy nyugodt, feltöltő délutánra.

🎁 Gyertek, játsszunk! 🤍A holnapi Slow Summer – női délután alkalmából szeretnénk megajándékozni egyik követőnket.A nyere...
17/07/2026

🎁 Gyertek, játsszunk! 🤍

A holnapi Slow Summer – női délután alkalmából szeretnénk megajándékozni egyik követőnket.

A nyeremény:
🤍 400 lejes ajándékutalvány egy pihenésre a Tiny Estate Covasnában.

A részvételhez:

✅ Kövesd a Tiny Estate Covasna oldalát.

✅ Hívd meg legalább 5 ismerősödet a Slow Summer eseményre.

✅ Miután meghívtad őket, kommentben jelöld meg (taggeld be) mind az 5 személyt.

✅ Oszd meg az eseményt a saját történetedben (Story).

⏳ A nyereményjáték 2026. július 18-án 14:00 órakor zárul.

🎉 Sorsolás: 2026. július 19.

Sok sikert! 🍀

🎁 Haideți să ne jucăm! 🤍

Cu ocazia evenimentului Slow Summer, care va avea loc mâine, ne dorim să oferim un cadou uneia dintre urmăritoarele noastre.

Premiul:
🤍 un voucher în valoare de 400 RON pentru un sejur la Tiny Estate Covasna.

Pentru a participa:

✅ Urmărește pagina Tiny Estate Covasna.

✅ Invită cel puțin 5 prietene la evenimentul Slow Summer.

✅ După ce le-ai invitat, etichetează-le pe toate cele 5 într-un comentariu la această postare.

✅ Distribuie evenimentul la povestea ta (Story).

⏳ Concursul se încheie pe 18 iulie 2026, la ora 14:00.

🎉 Extragerea câștigătorului: 19 iulie 2026.

🍀 Mult succes!

13/07/2026

🧘‍♀️ Még egy meglepetés a Slow Summer délutánra...

Örömmel jelentjük be, hogy a 17:00 órás szabadtéri program egy vezetett jógaóra lesz, amelyet Dénes Boróka tart.

A jóga nem a teljesítményről szól majd, hanem arról, hogy egy kicsit lelassítsunk, feltöltődjünk, és élvezzük a természet nyugalmát.

Akár most próbálod ki először, akár már ismerős számodra a jóga, szeretettel várunk egy könnyed, mindenki számára élvezhető órára. 🤍

📍 Tiny Estate Covasna
📅 Július 18.

👉 A jógaórán való részvétel regisztrációhoz kötött.

A részleteket hamarosan közzétesszük.

Az esemény linkje az első kommentben.

Address

Kossuth Lajos Utca, 333A
Uzon
527130

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Tiny Estate Covasna posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Tiny Estate Covasna:

Shortcuts

Share

Category