06/02/2026
Dobrý deň chatári!
Rozhodli sme sa ,že našu chalupu chceme prenajať na letné mesiace (cez prázdniny)júl a august.
Keďže len pár dní alebo týždeň stojí pre rodinu alebo dve skoro 1000€ , hľadáme záujemcov,ktorí by zaplatili za mesiac (30dní) sumu 1200€ a mohli disponovať ako sa chce, pozvať rodinu,rozdeliť si ten mesiac a tým stráviť viacero vikendov,alebo aj celý čas ako sa im zachce.
Chata je výnimočne dobre situovaná,vybavená nadštardantne aj čo sa týka interiéru,kuchyne,WiFi, zmestí sa pohodlne do nej aj 12 osôb,ale aj pre 3-5 člennú rodinu samozrejme ,a ked príde návšteva vždy má kde ostať..
V exteriéri je kaďa,dá sa aj veľký bazén naplniť, ohnisko,húpačky,trampolína a všetko po čom chalupárske srdce túži.
Chalupa je na samote, ale v potravinach ste za 2 minútky, krčma tiež,potok pri dome, cyklotrasa ,lúky,hory,halda húb,výlety všade na okolí.
Obec Nová Bystrica bola 2014 Dedinou roka a naša chalupa dokonca v relácii "Na chalupe".
Otázky rada odpoviem do správy, keďže máme na leto tento rok iné plány a neviem zabezpečiť prenájom a upratovanie na jednotlivé víkendy,alebo dni, prišiel tento nápad.
Ak ma niekto záujem,prosím o správu na messenger.
Do nájmu spadá okrem chaty a velkeho pozemku (nie kompletne ohradený) elektrina a voda.
Kaucia vo výške 500€ je vratná po pobyte.
Viac v správe,pozrieť si fotky a stránku
Www.megaubytovanie.sk/drevenica-vychylovka-kysuce
Pekný deň